Kursy online dla nauczycieli i dyrektorów

Dlaczego uważamy, że oferujemy najlepsze kursy online dla nauczycieli?

Zespół ekspertów

Autorami naszych kursów są najlepsi z najlepszych – pasjonaci, którzy są autorytetami w swojej dziedzinie i doskonale rozumieją realia polskiej szkoły.

Najciekawsze tematy

Nauczymy Cię tego, co możesz wykorzystać w swojej pracy od jutra. Nasze kursy odpowiadają na aktualne potrzeby nauczycieli – szkoda czasu na przestarzałe informacje czy szkolenia, które skupiają się tylko na teorii.

Bogate doświadczenie

Wspólnie spędziliśmy wiele  lat przy tablicy. Mamy też mnóstwo doświadczenia w szkoleniu nauczycieli. Wiemy jak skutecznie przekazywać wiedzę i tworzyć angażujące kursy online  dla nauczycieli i dyrektorów. 

Wiedza na wyciągnięcie ręki

Przygotuj sobie kubek ulubionej kawy, wejdź na stronę kursu i… zacznij się uczyć! Kursy online to najwygodniejszy sposób na rozwój zawodowy nauczyciela – możesz zdobywać cenne umiejętności w dowolnym miejscu i dogodnym dla Ciebie momencie. 

Szkolenie skrojone na miarę

Autorami naszych kursów są najlepsi z najlepszych – pasjonaci, którzy są autorytetami w swojej dziedzinie i doskonale rozumieją realia polskiej szkoły.

Zakupy dla szkół

Jesteś dyrektorem i chcesz, aby całe grono pedagogiczne w Twojej szkole zyskało nowe umiejętności? Dzięki naszej ofercie dla szkół kupisz pakiet kursów dla wszystkich pracowników w bardzo korzystnej cenie.

Certyfikat ukończenia kursu

Po ukończeniu każdego z naszych kursów online dla nauczycieli otrzymasz imienny certyfikat. Najcenniejszym efektem kursu są Twoje nowe kompetencje, ale dokument też Ci się przyda – wykorzystasz go w procesie awansu zawodowego czy do potwierdzenia nowych kwalifikacji.

Wypróbuj za darmo!

Zanim kupisz kurs, możesz zobaczyć jak działa nasza platforma dzięki wersji demo. Zupełnie za darmo otrzymasz dostęp do próbki kursu online na trzy dni. W tym czasie możesz sprawdzić czy to szkolenie dla Ciebie lub przekonać do zakupu dyrekcję Twojej szkoły.

Dołącz do ponad 10 tysięcy zadowolonych kursantów:

Copyright © 2021 Nauczycielwsieci.pl - edukacja | inspiracja | społeczność